Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Güney Sofrası - Restoran Lokanta Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Güney Sofrası

Güney Sofrası


2006 yılından itibaren F.S.M Bulvarında Güney Tantuni olarak Bursalılar'a lezzet kalitesiyle hizmet veren restoranımız ürün yelpazesini genişleterek Güney Sofrası adı altında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Güney Bölgesi yöresel yemeklerini Bursalılar'la tanıştırmayı hedefleyen firmamız Gaziantep'ten konusunda deneyimli isim yapmış usta aşçıları bünyesine katmıştır. Ocak 2011 itibari ile yeni ismi, yeni tadları ve yeni yüzü ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.

Güney Sofrası'nı ziyaret ettiğinizde kendinizi Gaziantep'te hissedeceksiniz. Her birinin tadına bakmak istediğiniz zengin çorba menüsü, bakır kaselerde yöresel tarzını bozmadan misafirlerimize servis ediliyor... Lezzetinin sırrı ise çorbaların marinasyon edilerek servis edilmesidir.

10'u yöresel çorba olmak üzere 15 çeşit çorba, 7 çeşit special ciğer, kavurmalar ile misafirlerin başını döndüren zenginlikte bir menüye sahip olan restoranımız 7/24 açık olması ile beraber paket serviste yapmaktadır.
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017