Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

007 Legends ile James Bond Macerası

James Bond efsanesinin 50. yıl dönümü için hazırlanan 007 Legends'te ünlü ajanımızla filmlerden esinlenen 6 farklı maceraya atılıyoruz.
007 Legends ile James Bond Macerası
Yeni açıklanan Licese to Kill, 1989’da çıkan 16. Bond filmi ve bu filmde Meksikalı uyuşturucu satıcılarıyla mücadele ediyoruz. Saatimizde düşmanlarımızın nerede olduğunu gösteren radarımız bulunuyor. Oyunda ciddi şekilde sessizce ilerlememiz gerekiyor. Aksi takdirde düşmanlarımızdan biri bizi fark ettiğinde toplu halde üzerimize saldırıyorlar ve iş işten geçmiş olmuyor. Bu tip durumlarda tüm düşmanları temizleyip göreve devam etmemiz mümkün. Ayrıca silahları ve karakterlerimizin bedensel güçlerini upgrade etmek de mümkün.

Die Another Day bölümündeyse Biodome’daydık. 007’ Legends’te vuruş hissi bir Max Payne 3’e kıyasla çok zayıf kalıyor. James Bond’un dillere destan Aston Martin’ini sürdüğümüz bölümlerdeki sürüş dinamiği ve araç fizikleriniyse şaşırtıcı derecede iyi. Kontroller seri şekilde ve araç kullanırken ki çatışmalar gerçekten de zevk veriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017