Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2011in En İyi Spor Otomobilleri

Gerçekten, Britain's Got Talent yarışmasının seçmelerinden bile daha fazla katılımcıya sahip olan bu kadar kalabalık bir grubu nasıl ayırırdınız?
2011in En İyi Spor Otomobilleri
Kuzey Galler'de kuru bir Eylül gününde Jethro, Ben Berry ve art arda sigara içen Anthony ffrench-Constant her an abartılı bir alıntı yapacakmış gibi ve bu test hakkında birşeyler yazmamaktan dolayı memnun olacak şekilde sıraya dizilmişlerdi.

Durumun bu kadar karmaşık olmasının sebebi teste katılacak otomobillerin birbirinden çok farklı özelliklere sahip olmasıydı. Tüm bu otomobiller 2011 yılında piyasaya çıkmışlardı ve seçenekler arasında özel Citroen ve Vauxhall (Opel) gibi süperminiler, RS ve GTI gibi hatchbackler, 40.000€ değerinde Almanlar, arkadan itişli bir Japon ve şehirdeki ilk Mini Coupe vardı.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017