Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Bankacılığın “Altın” Yılı Olacak!

Mart ayının sonunda Merkez Bankası’nın zorunlu karşılıkların altın olarak tutulabilecek kısmını yükseltmesi, altın bankacılığında doping etkisi yaratacak. Bu potansiyelin hayat bulması, bankaların yaratıcı uygulamalarıyla da şekillenecek.
2012 Bankacılığın “Altın” Yılı Olacak!
Merkez Bankası’nın zorunlu karşılıkların altın olarak tutulabilecek kısmını geçtiğimiz Mart ayında yükselmesi, altın bankacılığında doping etkisi yaratacak. Bu potansiyelin hayat bulması, bankaların yaratıcı uygulamalarıyla da şekillenecek. Bankaların altın konusundaki ürün ve hizmetlerinin çeşitlenmesine yol açacak. Sektörde yeni bir rekabet ortamı doğarken, tüketici 2012’de altın bankacılığı konusunda daha çok seçenekle karşılaşacak.

Turkishtime’ın hazırladığı bu özel bölümde, altın bankacılığının potansiyeli ve tüketiciye sunulan hizmetlerle ilgili A’dan Z’ye tüm ayrıntıları bulacaksınız…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017