Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Heygirl Kapak Kızı Yarışması Sonuçlandı

2012 Molped & Heygirl Kapak Kızı Yarışması sonuçlandı. Yarışmanın birincisi Bahar Şahin oldu. Alina Boz’da Heygirl okurlarının oylarıyla Sempati Güzeli seçildi.
2012 Heygirl Kapak Kızı Yarışması Sonuçlandı
1.Bahar Şahin

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Bahar, en sevdiği genç kız dergisine kapak olma şansına sahip oldu. Ayrıca iPad 2, 1 yıllık Heygirl Dergisi aboneliği ve 1 yıllık ihtiyacını karşılayacak Molped markalı hijyenik ped kazandı.

2.Başak Su Taşhan

Yarışmanın ikincisi olan Başak Su, iPod Touch 8 GB, 1 yıllık Heygirl Dergisi aboneliği ve 1 yıllık ihtiyacını karşılayacak Molped markalı hijyenik ped kazandı.

3.Işın Gürsoy

Samsunlu finalist Işın, yarışmann üçüncüsü oldu ve iPod Nano 8 GB, 1 yıllık Heygirl Dergisi aboneliği ve 1 yıllık ihtiyacını karşılayacak Molped markalı hijyenik ped kazandı.

Sempati Güzeli Alina Boz

Heygirl Online üzerinden yapılan oylama ile Alina Boz, 2012 yılının Sempati Güzeli oldu. Ödül olarak 1 yıllık Heygirl Dergisi aboneliği ve Molped’den sürpriz hediye paketi kazandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017