Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Mayo Ve Bikini Modelleri

Sizi güzel gösteren bir mayo almanın en güzel püf noktası: Vücut tipinize uygun özellikleri seçmeniz olacaktır. Renkler, baskılar, fırfırlar ve süsler vücut oranlarınızı yükseltir, düşürür veya dengeler. 2012 mayo ve bikini modellerinden hangisini seçeceğinizi açıklıyoruz!
2012 Mayo Ve Bikini Modelleri
Kıvrımlı veya dolgunsanız mayonuzun kapladığı bölgeye dikkat edin. Boyundan bağlı modeller, ortalama incelikten daha kalına doğru askılar ve alttan destekliler her zaman işe yarar. Sağlam kumaştan üretilmiş, koyu renkli tek parçalılar ise sizi daha biçimli gösterir. İnce veya çok küçük parçalar ihtiyacınız olan yapıya sahip değildir. Üçgen üstler de iyi bir seçim olmayacaktır.

Eğer basenliyseniz vücudun üst kısmını geniş gösterecek veya küçük detaylarla dikkatleri toplayacak bir üst tercih edin. Bunun yanı sıra da daha küçük ve detaydan uzak bir alt parça iyi bir seçim olacaktır. Alta oranla daha koyu bir üst seçmek ve erkek şortu gibi alt tarafı tamamen kapatan parçalar basenleri ve kalçaları olduğundan büyük gösterir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017