Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Moda Trendleri Metrekare İle Evinize Taşınıyor

Yaşam alanlarındaki yaratıcılık ve eşsizlik hikayelerini çoğaltmak isteyenler ünlü tasarım markalarının koleksiyonlarına dikecekler gözlerini. İşte bunlardan biri: Metrekare…
2012 Moda Trendleri Metrekare İle Evinize Taşınıyor
2012 yılı, doğaya dönüş özlemimizin güçlenerek hayatımızın her anında yansıdığı bir yol olarak öne çıkıyor. Modadan dekorasyona, sanayiden gıda endüstrisine her alanda artık tükettiğimiz her bir ürünün üretim sürecini merak ediyor, doğayla ve sağlığımızla dost tasarımların peşinden koşuyoruz.

Bu sene gerek moda dünyasında, gerekse endüstriyel tasarımlarda yansımalarını sıklıkla gördüğümüz bu akım, evlerimizde de Metrekare’nin halıları ile giriyor. Özel tasarım el halılarını Türkiye ile buluşturarak bizler butik halıcılık kavramıyla tanıştıran Metrekare, bugün özenle seçilen markaları ve sadece dokumasının değl, tüm aşamalarının el işçiliği ile gerçekleştirdiği halıları ile ev haute couture modasını taşıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017