Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012’nin En İyi Yeni Ürünleri Belli Oldu

Amerika ve Kanada’da uzun yıllardır yapılan ve Türkiye’de ilki gerçekleştirilen En İyi Yeni Ürün Ödülleri, 14 binin üzerinde Türk tüketicisinin oylarıyla belirlendi. İşte Türkiye’nin En İyi Yeni Ürünleri…
2012’nin En İyi Yeni Ürünleri Belli Oldu
Bağımsız araştırma şirketi BrandSpark International tarafından yürütülen En İyi Yeni Ürün Ödülleri, tüketiciler tarafından yılın en çok beğenilen, yeni Gıda ve İçecek, Kişisel Bakım ve Güzellik, Çamaşır ve Ev Bakımı ürünlerini belirlemeye yönelik, bağımsız ve %100 tüketici görüşlerine dayalı uluslararası ödül programı.

Jürisi olmayan ve sonucu tüketicilerin belirlediği program, ABD ve Kanada’da uzun yıllardır düzenleniyor ve faaliyet gösterdiği ülkeler arasına bu yıl Türkiye’yi de ekledi. Türkiye’nin En İyi Yeni Ürünleri’nden oluşan alışveriş lisesini eniyiyeniurunodulleri.com adresinden indirebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017