Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Sonbahar Güzellik Kuralları

Saç ve makyajda yeni sezonda bizi neler bekliyor? Görünümünüzü sezona uyarlamanın kurallarını acıkıyoruz.
2012 Sonbahar Güzellik Kuralları
Trend 1: 70’li yılların en ünlü gece kulübü ve birçok trendin belirleyici mekanı ‘Stüdyo 54’ yeni makyaj sezonunda ışıltılı, parıltılı ve dikkat çekici bir makyaja öncülük ediyor. Bu kış parlamaya hazır olun. Bakışların odak noktası olmak için göze çarpan bir makyajla kendinizi yenileyin. Işıltının yüzünüzün farklı bölgelerinde kendini göstermesine izin verin. Gözlerinizde, tırnaklarınızda, dudaklarınızda parlaklık kullanmaktan çekinmeyin. Cildinizi makyaja hazırlayan baz ürününüzü uçup gitmeyecek şekilde yoğun olarak uygulayın.

Trend 2: Yüzünüzde bir nokta dikkat çekecekse göz ya da dudaklar olmalı. Bu yıl yalın göz makyajına koyu renk dudaklar eşlik ediyor. Bunun için kirpiklerinizi bir kirpik maşasıyla kıvırın. Şeffaf bir kaş jeli kullanın ve şekil verin. Kahverengi bir kalemle kirpik diplerinizi çizin ve bir kulak çubuğuyla bu kalemi dağıtın. Boşlukları da doldurmuş olacaksınız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017