Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2012 Yılının En İyi Ürünleri

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran ve önümüzdeki yıl da adından söz ettirecek ürünleri seçtik. Yılın yıldızlarına bakmadan ürün almaya karar vermeyin. İşte 2012 yılının en iyi ürünleri…
2012 Yılının En İyi Ürünleri
Son birkaç yıldır teknoloji ürünlerinin günlük hayatımızdaki öneminin artmasına paralel olarak, PCnet ve benzeri teknoloji yayınlarının yanı sıra, genel medya da ürünlerle ilgili haberlere yer veriyor. Elbette genel okuyucu kitlesinin ilgisini çekecek detayda işleniyor ürünler. PCnet’te yıl boyunca ürün inceleme ve test sayfalarımızla birlikte, analiz yazılarımızda da ürünler hakkında sizlere çok detaylı içerikler sunduk.

Bununla birlikte, her yılın başında yaptığımız gibi, genel bir ürün panoraması yapıp yılın öne çıkan modellerini seçiyoruz. Bu seneki “yılın yıldızları”nda birtakım değişikliklere gittik. Sürecin gerektirdiği gibi, öncelikle donanım ana başlığı altında yer alan kasa içi bileşenleri değerlendirmeye almadık. Bununla birlikte, geçtiğimiz yıllarda en iyilerini seçtiğimiz yazılım ve internet ana kategorilerini de bu seneden itibaren işlemiyoruz. Bu iki alanla ilgili farklı türde çalışmaları sene içinde yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde mobil uygulama, yazılım ve web siteleri için en iyiler listeleri sunacağımızın haberini şimdiden verebiliriz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017