Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013 İçin Seyahat Trendleri

2012 artık sona yaklaşıyor. Ve uzmanlar şimdiden önümüzdeki yıl için öngörülerini yapmaya başladılar. 2013'te insanların ne tür seyahatler yapacağını veya seyahatlerinde nelerden faydalanacağını yazımızda bulabilirsiniz.
2013 İçin Seyahat Trendleri
1. Ortak Seyahat

Ekonominin dibe vurmasına ve stabil olmayan piyasaya rağmen, insanlar krize aldırış etmeyecek gibi. Tatil fiyatları el yaktıkça, daha yaratıcı fikirler ortaya çıkıyor ve toplu / ortak seyahatlerin dönemi başlıyor önümüzdeki yıl. Couchsurfing kısıtlı bütçelerle seyahat etmek için en uygun seçeneklerden biri. Özelliklerinize uygun insanları bulup ortak bir bütçeyle seyahate çıkmak 2013te daha fazla yaygınlaşacak. Önümüzdeki yılı birçok yabancı birbiriyle seyahat ediyor olacak.

2. Müfettiş Gadget

Annenizin mis gibi ev yapımı reçelini bir bisiklet turu ücreti için verebilirsiniz ama teknolojik oyuncaklarınızdan vazgeçebilir misiniz? Hiç şans yok. 2013 yılında insanlar akıllı telefonlarına hiç olmadığından daha fazla yapışacaklar. Seyahat uygulamaları arasında kaybolacak ama ironik olarak seyahatlerinde gidecekleri yerleri kolayca bulacaklar. Mobil uygulamaların günden güne gelişmesi artık vazgeçilmez bir hal almasını sağlıyor. Ebook formatındaki rehberler çantanızdaki değerli yerleri zapt etmeden elinizin altında olurlar. Sözlük taşımaya da son. Basit bir sözlük uygulamasıyla yabancı dile hakim olmaya başlayabilirsiniz. Hava durumunu, önemli telefonları ve daha birçok gerekli bilgiye elinizin altında kolayca ulaşabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017