Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013 Pirelli Takvimi Çok Farklı!

2013 Pirelli Takvimi Rio de Janerio’da, Cidade Maravilhosa Limanı’ndaki Pier Maua antrepolarında tanıtıldı.
2013 Pirelli Takvimi Çok Farklı!
Her yıl merakla beklenen Pirelli Takvimi’nin 40. Sayısının hazırlıkları tamamlandı. 34 renkli fotoğrafın yer aldığı takvim için 11 model, oyuncu ve şarkıcı objektif karşısına geçti. Takvimin çekimlerinin Rio sokaklarında ve “favela” denen gecekondu mahallerinde sürdüğü iki hafta boyunca McCurry, insanların ve uzak diyarların öykülerini, deneyimlerini ve özelliklerini yakalayarak büyüleyici keşif yolculuklarından birini yaptı.

2013 Pirelli takvimi, grafiti ile resimlenmiş yüzlerden ve sıradan insanlardan yararlanarak; her biri kendisini vakıflara, insanı projelere ve sivil toplum kuruluşlarına adamış modeller aracılığıyla öyküler anlatıyor. Efsane takvime göre damgasını vuran iki olay gerçekleşti. İlki Pirelli kızlarının “giyinik” olması. İkincisi ise dünyaca ünlü top model Adriana Lima’nın ikonik Pirelli takvimlerinde yer alan ilk hamile model olması.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017