Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013’te Burçların Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

Yeni yıl; yeni kararları, heyecanları, merakları, hayalleri ve özellikle de umudu barındırır. Kalbimiz boşsa, bunlara aşkı da ekleriz. Kim bilir, belki de 2013, hayatınızın aşkını karşınıza çıkaracak Gözlerinizi dört açın ve yıldızları takip edin.
2013’te Burçların Aşk Hayatı Nasıl Olacak?
KOÇ: 2013 yılında yıldırım aşkına tutulabilirsiniz. Bu yıl aşk yaşamınızı etkileyecek değişim rüzgârları esecek. 27 Ocak’ta aşk sektörünüz enerjiyle dolacak. Dolunay hislerinize biraz karamsarlık, bir miktar heyecan ve kalp çarpıntısı ekleyebilir. Dolunayın getireceği aşk, burcunuzda yolculuk yapan sürprizler gezegeni Uranüs’ün ilk hediyesi olacak. Nerede, nasıl karşılaşacağınızı öngörmek mümkün değil zira Uranüs şaşırtıcıdır ve hangi köşede hediyesini sakladığı asla bilinmez.

YENGEÇ: Sizi kabuğunuzdan büyük bir aşk çıkaracak. Aşk alanında yolculuğunu sürdüren Satürn, ciddi ilişkilere eğiliminizi artırdı. Yalnız kalmayı sıradan bir aşka tercih ediyorsunuz. Yıl boyunca gerçek ve dürüst bir aşk yaşamak isteyecek, gelip geçici ilişkilerden uzak duracaksınız. 25 Nisan’da aşk alanınızda ay tutulacak. Bu, bir kalp sıkıştırmasını andırabilir. Bir ilişkiniz varsa engeller ve zorluklar, öfkeli tartışmalar arasında kalabilir, korunacak bir yer arayıp kabuğunuza çekilebilirsiniz.

AKREP: 2013’te burcunuzda oluşacak güneş ve ay tutulmaları, yaşamınızı ve aşkla ilişkinizi tamamen değiştirecek. Bunun yanı sıra evlilik alanınızda oluşan tutulma, yılın evlileri arasında girmenizi sağlayabilir. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda yani evlilik alanınızda gerçekleşecek güneş tutulması ise şahane Bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkili ama 10 Mayıs yakınları, en fazla etkili oldukları tarih.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017