Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013’te Çalışan Sayısını Yüzde 50 Artıracak

Allworld tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen 25 şirketi arasında seçilen Collecturk 2013’de ekibini yüzde 50 oranında büyütmeyi hedefliyor.
2013’te Çalışan Sayısını Yüzde 50 Artıracak
Collecturk, alacakların tahsilatı konusunda kurumlara uzmanlaşmış çağrı merkezi operasyonel takip ve destek hizmetleri veren bir şirket. “Başarılı alacak tahsilat performansı, geleneksel çağrı merkezi yaklaşımının ötesinde, alacakların türü ve yapasına uygun olarak geliştirilen profesyonel bir yaklaşım ve yönetim ile sağlanabiliyor” diyen Collecturk İK Direktörü Seçil Baydaş, 5 kişilik ekibiyle beraber İK süreçlerini yapılandırdıklarını anlatıyor.

İşe alım, kariyer yöntemiyle başlayan fonksiyonlarının, eğitim, gelişim yönetimi, personel özlük, idari işler ve çalışanla ilişkiler bölümleriyle devam ediyor. Collecturk İK Departmanı olarak şirketin ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz edip döneme uygun bir İK anlayışı politikası izlediklerinin altını çizen Baydaş sorularımızı yanıtladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017