Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013’te Hangi Burcu Ne Bekliyor?

Astrolog Musa Yeşiltaş, 2013 yılında sağlıklar ilgili konularda sizi nelerin beklediğini yorumluyor. Gezegenlerin rehberliğinde önümüzdeki bir yıl boyunca dikkatli olmanız gereken dönemler, sağlık açısından olumlu fırsatlar sunan tarih aralıkları, operasyonlar için en uygun zamanlar ve yeni yılda kilo almaya meyilli burçlar bu yazıda…
2013’te Hangi Burcu Ne Bekliyor?

KOÇ: 5 Ekim 2012 tarihinde sekizince evlerine giren Satürn, önümüzdeki 2,5 yıl boyunca Koç burçlarına sağlıklarına dikkat etmeleri konusunda uyarıda bulunuyor. Son 2,5 yıl boyunca özel ilişkilerinde gergin zamanlar geçiren Koçlar eğer dikkat etmezlerse bu yeni dönemde de sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalabilir.

BOĞA: Son üç yıl içinde sağlıkları ile ilgili sorunlar yaşayan Boğalar, 2013 yılı ile birlikte hızla iyileşme imkanı bulacak. Özellikle Venüs’ün Boğa burcunu ziyaret edeceği 15 Nisan – 9 Mayıs 2013 tarihleri arasında ölümcül bir hastalığınız olsa bile iyileşebilirsiniz.

İKİZLER: Sizi asla korkutmak istemeyiz ama Satürn, 5 Ekim 2012 itibari ile sağlık evinize girdi ve iki yılı aşkın bir süre bu evinizde kalacak. Satürn, ziyaret ettiği eve dikkat etmenizi ister, aksi durumda ise cezalandırmaktan çekinmez. 2013 ve 2014 yılları boyunca sağlığınıza özel bir ilgi alanı gösterin.

YENGEÇ: 26 Haziran 2013 tarihinden itibaren Jüpiter burcunuza girecek ve bir yılı aşkın bir süre orada konaklayacak. Jüpiter, Venüs ile birlikte şifa gezegenidir. Ve 12 yılda bir burcunuzu ziyaret eder. Bu son ziyareti ise muhteşem olacak çünkü diğer ağır gezegenlerde kendisi ile uyumluu olan toprak ve su elementi burçlarda toplanmış bulunuyor.

ASLAN: Sağlık evinizin yöneticisi Satürn, 2,5 yıl sonra burç değiştirerek Akrep burcuna girdi. Dolayısıyla Akrep burcu temalı hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Akrep burcu üreme ve cinselliğimizle doğrudan ilgilidir. Bu bölgede yaşanabilecek bir dengesizlik, iyileşme yeteneğimizi, canlılığımızı ve bedensel farkındalığımızı etkiler.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017