Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2013 Yılının Türkiye ve Dünya Üzerindeki Etkileri

2012 yılı astrolojik açıdan birçok değişimi de beraberinde getirdi. Bu değişimden dünyamız ve Türkiye de doğal olarak payını aldı.
2013 Yılının Türkiye ve Dünya Üzerindeki Etkileri

21. Yüzyılı hızla adımlarken, toplumları ve olayları etkileyen Uranüs’ün 13 Mart 2011’de tamamen Koç burcuna geçmesiyle dünyada değişim rüzgarları hız kazandı. 16 Mayıs 2018 yılına kadar sürecek bu yolculukta dünya her konuda farklı etkileşimler yaşayacak. Uranüs, yaşamda beklenmeyen deneyler sunarken, aynı zamanda kişinin özgürlüğünü ve bağımsızlığını simgeler. Uranüs, deha yaratıcılık, patlamalar, devrim ve yeni ufuklar gezegenidir. Önceden tasarlanmayan yeni bir düzenin habercisi olduğu için, kendisine uymayan kuralları yıkar, yok eder. İnsanlık değişime ayak uydurmalı ve eski kalıplardan sıyrılmayı bilmelidir. 2004 yılı birçok yönden dünyamızı etkilerken, bir yandan da sanat patlamaları ve duygusal devrimleri ortaya çıkardı.

Uranüs bir kez daha hatırlatma yapıyor. İnsanlığın özverili bir çalışma bütünlüğü içine girmesi gerekiyor. Bilinçaltı duyguları daha yoğunlaşarak, düşlerin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017