Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2014 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor

Şansı yakalıyorsunuz. Aile ve iş hayatınızın uzun zamandır sınavdan geçtiği bu yıllar, hayatınızdaki gereksiz koşullardan arındığınız, belki bazı kayıplar yaşadığınız bir dönem.
2014 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor
2014 Yılı Aslanlara Yakışır Şansları Beraberinde Getiriyor; Arınmak, Meditasyon yapmak sizin gibi güçlü karakterler için zor olsa gerek. Her şeyi yönetebileceğinizi düşünmek ve bunu uygulamaya çalışmak, fakat üstleriniz tarafından engellenmek dönüm noktası yaşamanıza neden olacak. 2014 yılının ilk yarısı tamamen düşünceleri hayata geçirmek ve kendini geliştirmekle geçecek.

Aşk Ve İlişkiler Yılın ilk yarısı aşkta çok hareketli ve heyecanlı geçecek. Seçici yapınıza uygun, sizi baştan çıkaracak ilk altı ayın keyfini çıkarın. Her zaman çalışmak olmaz.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017