Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2014 Yılında Yay Burcunu Neler Bekliyor

Yeni yılı bir partiyle karşılamıyor olsanız da üzülmeyin, hayat keyifli olacak. Aşka ciddi gözle bakıp çok emek verebilirsiniz ama istediğiniz şekilde koşullarla aşkı ve kazançlarınızı yönlendirmekte sıkıntı yaiayacaksınız.
2014 Yılında Yay Burcunu Neler Bekliyor
Yaylar Bu Yıl Büyük Hazırlık İçindeler; Kariyerinizde yaşadığınız kontrolsüz durum, kazançlarınızı dengelemeyi zorlaştırıyor. Yılın ilk üç ayı harcamalarınıza dikkat edin, sizi sıkıntıya sokabilir. Risk almak, macera yaşamak sizin için önemli ama daha sonra telafi etmekte sıkıntı yaşayabilrisiniz.

Aşk Ve İlişkiler; Kendinizi hareketli aşk ilişkileri içinde bulacaksınız. İlişkilerdeki dengesizlik sizi yordu. Ciddi ilişkiler peşindesiniz. Özellikle yılın ilk üç ayı önemli. Kasım ayı ilişkiler adına heyecan taşıyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017