Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

2014 Yılında Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Büyük iyicilin gücüyle yola devam. En büyük destekçiniz Jüpiter, her ne yaşarsanız yaşayın size iyimserlik hissi veriyor. Yılın ikinci yarısından itibaren maddi kazanç da sağlayacak. Parasal konular ve ilişkilerle yeni yılı karşılıyorsunuz. Şubat ayına kadar üzerinizde hissedeceğiniz gerginlik, hayattan daha fazla keyif alma aşkı yaşama arzunuzu öne çıkaracak.
2014 Yılında Yengeç Burcunu Neler Bekliyor
İlişkilerde Söz Sahibi Yengeçler; Temmuz ayında isteklerinizi ortaya koyarak ilişkinizde daha söz sahibi olma arzusu taşıyacaksınız. Temmuz ortası enerjinizin yüksek olduğu bir dönem. Bu ay, sizi daha faydalı ve ciddiyet istediğiniz ilişkilere yöneltecek. Büyük bir tutku ve duygusal derinlik hissedeceksiniz.

Aşk Ve İlişkiler; Aşkta çöl hissi yaşadığınız bir zaman dilimine nokta koymak istercesine ciddiyet aradığınız ilişkiler tercihiniz olacak. Temmuz ayı geldiğinde aşkı arama ve yakalama şansınız çok yüksek.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017