Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

21 Aralık’ta Ne Olacak Sorusuna Ünlüler Yanıt Verdi

Maya Takvimi’nin son günü 21 Aralık 2012’de dünyanın da sonun geleceği tartışmaları yapılıyor. Bitter dergisi, bu ay cemiyetin ünlü isimlerine ’21 Aralık’ı sordu. Kıyametin kopacağı senaryosuna inanan çıkmasa da verilen cevaplar oldukça ilginçti…
21 Aralık’ta Ne Olacak Sorusuna Ünlüler Yanıt Verdi
Maya Takvimi’nin son günü 21 Aralık 2012’de dünyanın da sonun geleceği tartışmaları yapılıyor. Kıyametin kopacağı, dünyanın boyut değiştireceği ve olağanüstü doğal afetlerin meydana gelebileceği yönünde çeşitli felaket senaryoları konuşuluyor. Hatta felaket yaşandığında İzmir Şirince Köyü’nün bundan etkilenmeyeceğine inanan pek çok kişi, buraya adeta bir ‘Kıyamet Kampı’ kurdu. Kimileri bu kehanetlere inanıyor, kimileri ise gülüp geçiyor.

İvana Sert: “Maya Takvimi’nin sonu ile dünyanın sonunun geleceğine çok fazla inanmıyorum. Belki havada bazı değişiklikler yaşanabilir, depremler, hortum gibi felaketeler artabilir. Ama kıyametin kopacağını zannetmiyorum. Sonuçta her şeyi Allah bilir. Ancak farz edelim ki böyle bir şey oldu, yanımda oğlumun olmasını isterim. O sırada nerede olduğum çok önemli değil. Sonuçta kıyamet kopacaksa bir yere gitmeye gerek yok. Nerede olduğum değil, kiminle olduğum önemlidir. Böyle şeyleri çok fazla araştırmıyorum ve düşünmek de istemiyorum. Engelleyemeyeceğim ve önüne geçemeyeceğim için çok fazla düşünmeye gerek yok.

Fulya Sezen: “Maya Takvimi 21 Aralık’ta son buluyor ve bu tarih yaklaştıkça dünyanın sonu kehanetleri iyice artmaya başladı. Aslında her ne kadar b tarih dünyanın sonu gibi algılansa da, ben bir çağın bitmesi ve ardından yeni bir dönemin başlangıcı olarak değerlendiriyorum. Yaşadığımız dünya ciddi bir değişim geçiriyor. Bence bu tarih de bu değişimin başlangıcı olarak nitelendirilebilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017