Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

22. Akbank Caz Festivali İle Cazın Yıldızları İstanbul’da

Akbank Caz Festivali, 22. Yılında yine dopdolu bir program ile sanatseverlerle buluşacak. Akbank Caz Festivali, 03-21 Ekim 2012 tarihleri arasında üç hafta boyunca şehri cazın onlarca farklı rengiyle kucaklayacak.
22. Akbank Caz Festivali İle Cazın Yıldızları İstanbul’da
Akbank Caz Festivali, 22. Yılında yine dopdolu bir program ile sanatseverlerle buluşacak. 03-21 Ekim 2012 tarihleri arasında üç hafta boyunca şehri cazın onlarca farklı rengiyle kucaklayacak olan 22. Akbank Caz Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü caz sanatçılarını ülkemizde ağırlarken, yetenekli genç müzisyenlere de performanslarını sergileme imkanı sunacak.

Klasik cazdan avangart tınılara, dünya müziklerinden elektronikanın sınırlarına dek uzanan işitsel tecrübelerle takipçilerine oldukça geniş bir çeşitlilik sunan Akbank Caz Festivali, bu yılki isimleriyle de göz kamaştırıyor. Organizasyonu Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek olan Festival’in bu yıl öne çıkan isimlerinden bazıları ise; Anthony Braxton & Diamond Curtain, Wall Quartet, Eleni Karaindrou, İbrahim Maalouf, Gregory Porter ve The ACT Jubilee Night.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017