Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

3 Büyüklere Stres Testi

Global kriz makro ekonomik dengelerin futbolla ilişkisini ortaya koydu. Bazı dev kulüpler ciddi mali sorunlar yaşadı. Oyuncu masrafları-gelirler rasyonu alarm veriyor. Kur ve kredi risklerine karşı hassaslar.
3 Büyüklere Stres Testi
Özellikle borçları çok yüksek olan 3 büyüklerin işi zor. Artık dönüşüm konusunda bankacılık ve reel sektörden ilham almalarının zamanı geldi.

Top yuvarlak, para köşeli... Buna rağmen futbol ve makroekonomi el ele gidebiliyor. Son iki senenin iki kategoride filmini çektiğimizde elde ettiğimiz görüntülerin benzerlikleri şaşırtıcı olabiliyor. İngiltere'yi ele alalım... Bankacılık sisteminde güçlü bankalar global krizle boğuşurken 'Bankacılık Premier Ligi'nin orta-üst sıralarında yer alan Northern Rock iflasını açıklamıştı. Bu iflastan bir yılı aşkın bir süre sonra bu sefer gerçek Premier Lig'den bir kulüp olan Portsmounth bozuk finansal yapısı ile iflas bayrağını çekti.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017