Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

3. Köprü'de Rant Kavgası Başladı

İstanbul'un siluetini değiştiren gökdelenlerin bulunduğu Maslak da dahil üç mahallenin Şişli'den Sarıyer'e bağlanması, iş ve emlak dünyasından da büyük yankı uyandırdı.
3. Köprü'de Rant Kavgası Başladı
İstanbul’un Boğaz hattındaki en eski semtlerinden biri olan ve Belgrad Ormanları’na yakınlığı ile dikkat çeken Sarıyer, son yıllarda Eczacıbaşı’ndan İnanlar İnşaat’a kadar A plus konut ve villa projelerinin üssü haline geldi. SİT alanı olması nedeniyle imarlı arazi sıkıntısı çekilen semtte üretilen nitelikli konutların metrekare fiyatları 4 bin dolardan başlıyor. Bu durum da semtin emlak bakımında ne kadar değerlendiğinin bir kanıtı.

CHP’li Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından yönetilen bölgede daha önümüzdeki yıl yapılması planlanan erken yerel seçimler gelmeden rant kavgası başladı. Çünkü 3. Boğaz Köprüsü ile birlikte bir çok yerin imara açılacağı bölgede ciddi bir rant oluşacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017