Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

3. Köprü Yatırımcıyı Riva’ya Çekti

Anadolu Yakası’nın sayfiye mekanı olarak yıllarca İstanbulluların tercihi olmuş Riva bölgesi artık büyük yatırımcıların nitelikli projelerini gerçekleştirmeye hazırlandığı bir bölge halini aldı. Bölge yapılacak 3.köprü güzergahına yakınlığı ile de popülaritesini arttırdı.
3. Köprü Yatırımcıyı Riva’ya Çekti
Anadolu Yakası’nın Beykoz ilçesine bağlı Riva, hali hazırda sahip olduğu potansiyeliyle uzun yıllardır İstanbullu için ciddi bir yatırım alanı olarak değerlendirilmekteydi. Günümüzde ise mecvut yeni projelerle birlikte bölgenin bu değeri gittikçe artıyor. Özellikle İstanbul için düşünülen 3.Köprü Kuzey Anadolu Otoyolu güzergahında olması bölgeyi daha da cazip hale getirdi. Dolayısıyla büyük yatırımcılar, bölgeye yeni projeleriyle el atmaya hazırlanıyor. Yatırımcılar Riva bölgesi için ciddi projelerle yakın gelecekte önemli yatırım girişimlerinde bulunacak.

Riva, konumu itibariyle de İstanbul’un ilçe merkezlerine ulaşım kolaylığına sahip. İstanbul ve civarından gelen tatilcilerin gözdesi geniş plajların olduğu bölgenin yeni gözdesinin konut yatırımcıları olduğunu söylüyor. Realty Plus Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş, “Riva yeni yapılacak olan 3.Köprü projesi ile birlikte Kuzey Anadolu çıkış güzergahında olması nedeni ile İstanbul’daki konut yatırımcısının yeni gözdesi olacak. Uygun arsa fiyatlarıyla orta ve uzun vade yatırımcısı için cazip bir bölgedir” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017