Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü’nde Sigarayı Bırakın!

Dünya Sağlık Örgütü tarafından tüm dünyada “Dünya Tütünsüz Günü” olarak kutlanan 31 Mayıs, sigarayı bırakmak isteyenlerin miladı olabilir. Eğer siz de sigarayı bırakmak istiyorsanız bir an önce harekete geçmenizi öneriyoruz.
31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü’nde Sigarayı Bırakın!
31 Mayıs, tütün kullanımının sağlığa zararları konusunda toplumsal bilinç oluşturmak için, Dünya Tütünsüz Günü olarak kutlanıyor. Sigarayı bırakmak isteyenler için sigaranın zararları ve bırakma yöntemleri hakkında rehber niteliğinde olan sigarayibitirin.com sigarayı bırakmaya karar verenlerin en önemli destekçilerinden biri.

Sigaranın nasıl bırakılacağı konusunda yol gösteren sitede, bu dönemde kişiye destek olabilecek araçlar listeleniyor. Ayrıca, sigarayı desteksiz aniden bırakma, azaltarak bırakma ve ilaç desteğiyle bırakma yöntemlerinin başarı oranlarını irdeliyor. Sigarayı bırakma sürecinde en yeni ürün olan nikotin pastili, nikotin sakızı ve bant formları bulunan ‘Nikotin Replasman Tedavileri’ gibi destek tedavi ürünleri kullanmanın yardımsız sigarayı bırakma girişimlerine göre en az iki kat daha başarılı olduğuna dikkat çekiliyor ve konu hakkında doktorunuza ve eczacınıza danışmanız öneriliyor.

Bu özel gün sayesinde siz de kötü alışkanlığınızdan vazgeçebilir, sigarasız bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017