Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

4 Kapılı Ve Dizel Porsche; Panamera

İlk duyulduğu anda herkesin dilinin ucuna ''olmaz öyle şey!'' demek geliyor ama sonrasında neredeyse hepimizin fikri değişti. Tıpkı daha önce de Porsche marka dizel bir SUV'a zaman içerisinde alıştığımız gibi.
4 Kapılı Ve Dizel Porsche; Panamera
Dört kapılı, dizel motorlu Porsche Panamera ile yapılan kısa sürüşün ardından ona bağlanmamak zor. Tasarım açısından Panamera’ya baktığımızda, ön tarafında markanın karakterlerini tam olarak yansıtan bir form olduğunu görüyoruz. Fakat çapraz açıya geldiğimiz andan itibaren, bu markanın tasarımı ile ilgili tüm bildiklerimizi unutuyoruz. Çünkü otomobil alışkın olduğumuzdan çok daha fazla bir şekilde arka tarafa doğru uzuyor. Bu uzunluk sırasında da markanın sportif karakteri korunuyor ama gözler ilk etapta alışma konusundaki sıkıntı yaşıyor.

Arka tarafından baktığımızda ise bu otomobilin tamamen farklı olduğunu görüyoruz ve aklımızdan geçen bu kez, onun kendine ait bu karakteri ile son derece çekici göründüğü oluyor. Yaşama alanına geçtiğimizde ise markanın bir efsane olan karakteri bütün ihtişamı ile karşımıza çıkıyor. Her detayını incelediğimizde, hoşumuza giden bölümlerin fazlalığı hem şaşırtıyor, hem de keyif veriyor. Ama elbette bazı istisnalar da var; zevkler ve renkler farklılık gösterecekti ama bu otomobilin yaşam alanında kullanılan renge pek de alışılmadık.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017