Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HP Z1 İş İstasyonu

Tasarımı ve özellikleriyle kendi başına bir kategori yaratan HP Z1 İş İstasyonu, performans ve yükseltilebilirliği ile iş dünyası ve tasarım sektöründe ilgi çekiyor.
HP Z1 İş İstasyonu
HP Z1 İş İstasyonu, tasarımı ve özellikleriyle kendi başına bir kategori yaratıyor. Performans ve yükseltilebilirliği ile iş dünyası ve tasarım sektöründe ilgi çeken HP, dünyanın ilk 68,6 cm diyagonal ekranına sahip hepsi bir arada iş istasyonu sunuyor.

HP Z1 İş İstasyonu, yüksek performansının yanı sıra zarif ve farklı tasarımıyla da öne plana çıkıyor. Profesyonellerin hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olan kasası ile kullanıcıların herhangi bir araç gerekmeden parça takmalarına ve yükseltme yapmalarına olana veriyor.

İster 3B bileşenler oluşturan bir mühendis, ister binalar tasarlayan bir mimar, ister etkinlik görüntüleri düzenleyen bir görüntü uzmanı, ister fotoğraf çekimlerinin son hallerini hazırlayan bir fotoğrafçı olun, HP Z1 yaratıcı fikirlerinizin gerçeğe dönüştürülmesini hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017