Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Haftalık aktüel şehir ve yaşam dergisi Weekly yeni web sitesini yayına açtı

Haftalık aktüel şehir ve yaşam dergisi Weekly yeni web sitesini yayına açtı. Siteden Weekly ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilir ve tüm sayılarını okuyabilirsiniz. Site adresi: www.bursaweekly.com
Haftalık aktüel şehir ve  yaşam dergisi Weekly yeni web sitesini yayına açtı
Bugünlerde onun kadar merak edilen, onun kadar sevilen, onun kadar konuşulan, onun kadar peşinde koşulan bir başka dergi yok.

Weekly’yi bıraksanız sabahlara kadar sohbet eder “Ondaki muhabbet kimsede yoktur” dedirten ama “sadece eşle dostla konuşurum” diyerek basını delirten kişiler bile Weekly’de.

Weekly; ilk 4 sayıda, Çiğdem Simavi, Müjdat Gezen, Çolpan İlhan, Beyazıt Öztürk, Ahmet Saraçoğlu, Yasemin Canaydın, Gülay Kamaz ile buluştu, onlarla her şey hakkında uzun uzun konuştu.

Weekly her gece eğlenmeye bayılır Eğlencenin eğlence olduğu kapıların ardında, eğlencenin “ne zamandır böyle eğlenmedim” dedirten kıvamda olduğu yerde Weekly var.

Weekly; ilk 4 sayıda, Cahide, Suare, Etiler Şamdan, Zuma, Sui, VSB, Boo’ya gitti, eğlencenin en şahanesini çekti. Bebek House Cafe, Cirkus, Cambaz Meyhane, Bebek Koru Kahve, Gagalini, Zihni ve Passion’da hayatın tadına baktı.

Weekly alışveriş delisidir “Alışveriş için Fizan’a kadar giderim” diyenlerin keşifleri, mutluların, aşıkların, sürpriz peşindekilerin alışverişleri Weekly’de.

Weekly, ilk 4 sayısına; Vuzix güneş gözlükleri, Swarovski taşlı Yubz telefonlar, 100 bin Avroluk La Fraichheur şarap soğutucu, Tom Ford’un seksi parfümleri, Philips’in yeni harikası HDTV’ler, Romain Jerome’un efsane saatleri, Bugatti Veyron’dan detaylar aldı.

Weekly modaya çok meraklıdır Modanın nabzı Milano’da değil Weekly’nin kalbinde atıyor. Weekly modayla yatıp modayla kalkıyor.

Weekly; ilk 4 sayısında Vivienne Tam’ın yeni teknolojik bebeğini, Golden Globe’un kırmızı halı modasını, Bottega Veneta, Bilstore, Birkenstock’ın nelerini nelerini, Arabistan’ın zengin kadınlarının yeni modası beyaz deve mevzusunu, İvonne Theine’nin ‘32 kilo’ adlı cesur moda çekimlerini anlattı.

Weekly’i kimler, nasıl, nerede yapar? Weekly; bizim kız bizim oğlan, işi gücü güzel, iyi, eğlenceli, adam akıllı, yeni, mutlu edici şeyler yapmak olan, neyi neden ve nasıl söylemesi gerektiğini iyi bilen bir ekip tarafından, Sente Media ofisinde yapılıyor. Weekly nerelerde bulunur?

D&R’larda (Kanyon, Bağdat Caddesi, Etiler, Korupark, Kent Meydanı, Carrefour Bursa, Zafer Plaza) ve Bursa’daki gazete bayilerinde ve tabi Dijimecmua.com'da...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017