Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ommedya dergilerinin dijital platformda yayını için Dijimecmua'yı tercih etti.

Ommedya dergilerinin dijital platformda yayını için Dijimecmua'yı tercih etti.
Ommedya dergilerinin dijital platformda yayını için Dijimecmua'yı tercih etti.
Türkiye'nin önde gelen dergi yayıncılığı kuruluşlarından Ommedya, yayınlarının dijital platformda yayını için Dijimecmua'yı tercih etti.

Dijimecmua ve Ommedya arasında yapılan anlaşma Türkiye'nin önde gelen yayınları ALL, Turkishtime, Ototrend, Timreport ve Arasta adlı dergileri kapsıyor.

ALL - Alışveriş ve Moda Dergisi

ALL, Türkiye'nin en çok satan alışveriş ve moda dergisi. Çünkü All sadece gazete bayilerinde değil alışveriş yaptığınız hemen her yerde.

Alışveriş yaptığınız mağazalerın girişlerinde karşılaştığınız ALL, kararsızlara her ay yüzlerce öneri ve kombinasyon sunuyor. ALL'un içeriğinin büyük bölümünü sizin şu temel sorunuzun cevabı oluşturuyor. "En uygun ürünü, en trend stil ile nerelerden alabilirim?" ALL bu soruyu ünlü Türk moda tasarımcılarının ve marka sahiplerinin oluşturduğu yayın kurulu ile cevaplıyor.

Turkishtime - Aylık Ekonomi ve İş Kültürü Dergisi

Aylık ekonomi ve işkültürü dergisi Turkishtime, Türkiye'de piyasaya çıktığı günden beri ekonomi dergiciliğine sürekli yenilikler getirdi. Alışılagelmiş ekonomi yayıncılığına kalıplarını kıran Turkishtime kalkınma, inovasyon, katma değer gibi konulara yaptığı vurgularla önemli farklılıklar yarattı.

İletişim, sağlık, eğlence, kültür, sanat, spor gibi ekonomi basınında fazla yer bulamayan sektörlerle en az finans, bilişim, telekomünikasyon gibi popüler sektörler kadar ilgilenmesi ile dikkati çekti.

Ototrend - Aylık Otomotiv Dergisi

TİMREPORT - Türkiye İhracatçılar Meclisi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’nin aylık dergisi olan TİMREPORT, Türkiye’de reel sektör hakkında hali hazırda yayın yapan en kapsamlı dergi.

Arasta - Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD)

Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) 1994 yılında alışveriş merkezleri, mağaza zincirleri ve bağlı sektörlerin ekonomi ve toplum içindeki rolünü vurgulamak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Sektörü ve hizmet kalitesini uluslararası standartlara çıkarmak, uluslararası kuruluşlarla işbirliği yaparak sektörün dünya çapında temsil edilmesine ve Türkiye'deki yatırım potansiyelinin artmasına yardımcı olmak derneğin diğer amaçları arasındadır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017