Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

A’dan Z’ye Kaizen/Sürekli İyileştirme Eğitimi - Faveo

A’dan Z’ye Kaizen / Sürekli İyileştirme eğitimi 24-25 Mart 2012 tarihleri arasında Faveo Danışmanlık Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.
A’dan Z’ye Kaizen/Sürekli İyileştirme Eğitimi - Faveo
24-25 Mart 2012 tarihlerinde ‘A’dan Z’ye Kaizen / Sürekli İyileştirme’’ eğitimimiz, Faveo Danışmanlık Eğitim Salonu’nda, 10 yılı geçkin bir süre Mercedes Benz Türk A.Ş.’de Lojistik ve Kaizen Yöneticisi olarak çalışmış alanında uzman eğitmenimiz Emre ÇAPTUĞ tarafından gerçekleştirilmiştir. Eğitimimizde işletmelerde var olan sistemlerin sürekli gelişmesine yönelik KAİZEN Felsefesinin ne olduğu ve nasıl uygulanabileceği hakkında detaylı bilgi aktarılarak ve karşılaşılan problemlere etkili çözümler üretebilmek için neler yapılması gerektiği konusunda uygulamalı teknikler önerilmiştir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017