Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ACE, Ferdi Kazada Büyük Oyuncu Olmayı Hedefliyor

Türkiye'de hayat dışı branşta faaliyet gösteren ACE European Group ferdi kaza ve sağlıkta tüketici ihtiyaçlarını karşılayacak ''niş'' ürünlerinde iddialı. Şirket, kurumsal pazarda ise sorumluluk sigortası branşında büyümeyi planlıyor.
ACE, Ferdi Kazada Büyük Oyuncu Olmayı Hedefliyor
Türk sigorta sektörüne 2009 yılında giriş yapan ve hayatdışı (elementer) sektörde faaliyet gösteren ACE European Group, Türkiye’de ‘ferdi kaza’ branşında iddialı. ACE, söz konusu branşta sektördeki diğer şirketler arasında büyük bir oyuncu olmayı hedefliyor. Bireyselde ferdi kaza ve sağlık branşında tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak görece basit ve “niş” ürünler yanında, kurumsal pazarda da sorumluluk sigortalarında büyümeyi planlayan şirket, ‘Fatura Koruma Sigortası’, ‘Ameliyat Koruma Sigortası’ ve ‘Eğitim Koruma Sigortası’ gibi ürünlerle sektörde farklılık yaratmayı hedefliyor.

ACE Kaza ve Sağlık Branşı Denizaşırı Ülkelerden Sorumlu Başkanı Edward Levin’in, ACE Eurepean Group’un, Türkiye’ye bakışıyla ilgili iki önemli mesajı var: Birincisi, Türkiye, ACE’in bölgedeki büyüme açısından en büyük önem verdiği ülkelerin başında geliyor. İkincisi, ACE, genç ve eğitim seviyesi yükselen bir ülke olan Türkiye’de ciddi büyüme potansiyeli görüyor. Levin’in verdiği bilgilere göre, şirket bu potansiyeli hareket geçirmek için bir yandan tüketici beklentilerine uygun ürünler geliştirmeyi sürdürürken, diğer yandan bu ürünleri özellikle Anadolu’ya da ulaştırmak için dağıtım kanallarını geliştirmeye de büyük önem veriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017