Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Miss Turkey 2012’de birinci olan Açelya Samyeli Danoğlu, 21 yaşında… Güzelliğiyle jürinin ilgisini çeken Açelya, Temmuz ayında gerçekleşecek Miss World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.
Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?
Almanya doğumlu olan Açelya Samyeli Danoğlu, İstanbul’da yaşıyor. Yedi sene önce ailesiyle birlikte çok sevdiği Türkiye’ye dönmüş. Ailesi Tekirdağlı, ancak o üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da yaşıyor. 21 yaşındaki Açelya, İstanbul Üniversitesi Almanca mütercim tercümanlık bölümünde okuyor. Miss Turkey 2012 yarışmasına katılma fikri ise ailesinden çıkmış.

“Annem ve babam yarışmaya katılmamı çok istedi. Miss Turkey reklamları televizyonda dönmeye başlayıncai ‘Mutlaka katıl ne kaybedersin?’ dediler ve başvurdum.” diyor. Yarışma sürecinde morali biraz bozulmuş aslında. Zira 1.85 metre uzunluğundaki boyunun dezavantaj olacağı yorumları yapılmış hep. Şimdi çok mutlu. Nasıl olmasın ki? Yarışmaya başvuran 250 genç kız arasından birinci seçildi. Temmuz ayında gerçekleşecek Miss World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017