Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Acer, Pazarlama Alanında Vites Yükseltti

Acer küresel pazarlama organizasyonlarını canlandırmak ve güçlendirmek için, küresel bir pazarlama hizmetleri firması olan Red Peak Group'u görevlendirdi.
Acer, Pazarlama Alanında Vites Yükseltti
Acer küresel pazarlama organizasyonlarını canlandırmak ve güçlendirmek için, küresel bir pazarlama hizmetleri firması olan Red Peak Group’u görevlendirmiş ve Red Peak Genel Başkanı Michael Birkin’i Acer Pazarlama Kurulu Başkanı (CMO) olarak atandı. Bu stratejik hareket Acer’ı pazarlama odaklı bir firma olarak güçlendirme amacını taşımakta. Red Peak, Birkin ve diğer Red Peak üyelerini Acer için ilgili pazarlama fonksiyonlarını ve hizmetlerini gerçekleştirmek için görevlendirecek. Ve CMO olarak Birkin, 1 Ekim 2012’den başlayarak evrensel marka pazarlama ekibini yönetecek ve doğrudan Acer’ın Genel Başkanına bağlı çalışacak.

Acer Genel Başkanı J.T. Wang: “Red Peak için kilit hedeflerimiz, Acer’ın pazarlama gücünü iyileştirmek ve mevcut firma zihniyetinin yönetilmesine yardımcı olmaktır” şeklinde vurguladı. Sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’Ürün geliştirme aşamalarında, pazarlamayı ARGE ve tasarımın önüne koyacağız, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlamamız, ürün ve servislerimizin gelişmesini sağlayacaktır. Baştan başa bir pazarlama ortamı oluşturacağız ve pazarlama odaklı zihniyetimizi geliştireceğiz.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017