Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Adım Adım Mükemmel Erkek!

Genlerimde yok demeyin. Genetiği nakavt edip sosyal hayatınıza hükmederek çevrenizdeki bir numaralı erkek olabilirsiniz. Hem dış görünüş olarak hem de statü olarak size çağ atlatacak Boxer ipuçlarını uygulayın yeter.
Adım Adım Mükemmel Erkek!
Hijyen her şeydir: 1.90 boy. Baklava kasları. Jilet gibi kıyafetler. Kusursuz saç kesimi. Eğer hijyen yoksa bunların hepsi çöpe gider. Ter kokan bir Brad Pitt veya tırnaklarının içi leş gibi bir Ryan Gosling bile kadınların nezdinde sıfır alamaya mahkum olur.

Giyim tarzınız size özgü olsun: Yeni biriyle tanıştığımızda, ilk izlenimimizi ilk on saniyede ediniriz. Bu izlenimde dış görünüş kadar kılık kıyafet de büyük rol oynar. Karşınızdakilere ne mesajı vermek istiyorsunuz? Özensiz, eline ne geçirdiyse giyip kendini sokağa atmış bir adamı mı? Yoksa derli toplu, kendine saygı duyan bir erkek mi? Eğer uyandırmak istediğiniz izlenim ikinciyse, giyime sadece örtünmek ve ısınmak olarak bakmayın.

Ses tonunuzu iyi ayarlayın: İlk izlenimde görünüşünüzden sonra en önemli unsur, ses tonunuz. Kendinden emin ve güvenilir bir ses tonunu kullanarak dediğinizi dinlenir hale getirebilirsiniz. Mümkün olduğunca anlaşılabilir hızda konuşun. Çok hızlı konuşursanız, dünyanın en entresan konusunu bile anlatsanız, dinlenmezsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017