Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Adobe Photoshop Lightroom 4 Kullanıma Hazır!

Adobe Photoshop “Lightroom” 4 yazılımının, Mac OS ve Windows için uygun sürümlerinin kullanıma sunulduğu duyurdu. Kullanıma hazır olan Adobe Photoshop Lightroom 4, fotoğrafçıların hayatını kolaylaştıracak.
Adobe Photoshop Lightroom 4 Kullanıma Hazır!
Adobe Photoshop “Lightroom” 4 yazılımının, Mac OS ve Windows için uygun sürümlerinin kullanıma sunulduğu duyurdu. Lightroom, amatör ve profesyonel fotoğrafçıların, görüntülerini hızlıca aktarmasını, geliştirmesini, yönetmesini ve vitrine çıkarmasını sağlayan bir iş akışı çözüm ortağı.

Fotoğrafçıların hayatını kolaylaştıran Lightroom 4, üst gölgeleme ve işlem vurgulama için yarattığı özel teknolojiyle kendi fotoğraf albümünüzü yaratmanızı sağlıyor. Yeni ayarlama kontrolleri kameralardaki dinamik kapasiteyi maksimuma çıkarırken Lightroom 4, çarpıcı gölge detaylarını ve aydınlatmaları düzenliyor. Yeni geliştirilmiş bir oto ayarlama sistemini kontrast ve pozlandırma özelliklerinde sunan ürün aynı zamanda, gürültü azaltma, hare ve beyazlık dengesi gibi lokal ayarlama kontrollerine de sahip.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017