Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Adrasan Gezilecek Yerler

Bey Dağları'nın yamaçlarına dayanan Adrasan, Akdeniz'in merkezinde olup da korunmayı başarabilmiş ender koylarından biri.
Adrasan Gezilecek Yerler
Adrasan Deresi, aynı ismi taşıyan koya dökülüyor. Kışın yağışlar nedeniyle zaman zaman taşan bu derenin iki kıyısı, geniş teraslı otel ve restoranların mekanı. İki kilometre uzunluğundaki Adrasan sahili, Antalya’nın batısındaki kıyı şeridinin en uzun plajlarından. Adrasan’a bir saat uzaklıktaki Suluada, Sazak ve Ceneviz koyları tekne turlarının mutlaka uğradığı ıssız kumsallara sahip.

Adrasan Koyu’nun iki yakasındaki burunlar, meraklılarına farklı rotalar sunuyor. Sağdaki kıyıyı takip ederseniz 45 dakikalık bir yürüyüşle, Adrasan Deniz Feneri’ne ulaşıyorsunuz. Soldaki kıyı bandını izleyen rota ise hem uzun, hem de değişik sürprizlerle dolu. Rota, dere kenarındaki pansiyonların arkasında yer alan orman yolundan başlıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017