Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Afyon Kaplıcalarında Sağlık Tatili

Afyon ili ve çevresi sağlık turizmiyle dikkat çekiyor. Afyon kaplıcalarının şifalı suları bugüne kadar birçok ziyaretçiyi ağırladı...
Afyon Kaplıcalarında Sağlık Tatili
Kente kara yolu ve demir yolu ile büyük kentlerden çok rahat ulaşılabiliyor. Kent sınırları içindeki kaplıcalar Afyon’da sağlık turizminin önem kazanmasını sağladı.

Kaplıcaların çevresinde kaliteli otellerde konaklama imkanı mevcut. Kentin jeolojik yapısı nedeniyle, volkanik arazi üzerinde bulunan İhsaniye, İscehisar, Bayat ve Bolvadin ilçelerinde değişik biçimlerde, Kapadokya’daki oluşumlara benzer peri bacaları ve kayalara oyulmuş kiliseler görülmeye değer.

Camileri, kentin tarihi değer taşıyan ibadet yerleri. Başkomutanlık Tarihi Milli Parkı da tarih ve doğa meraklılarını bekliyor. Arkeoloji ve Zafer Müzesi de ziyaret edilmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Afyon’un daha çok ön planda termal kaplıcalarının olduğunu söylemek mümkün. Sağlık turizminde oldukça önemli bir yere sahip olan Afyon’da lüks ve kaliteli Afyon termal otelleri hizmet veriyor. Afyon termal otelleri şehir merkezinde ve Sandıklı, Gazlıgöl gibi kaplıcaların yoğun bulunduğu yerlerde bulunuyor.

Afyon termal otelleri, kış aylarında daha çok kişiler tarafından tercih ediliyor. Fiziksel birçok rahatsızlığa iyi gelen termal kaplıcalarda siz de keyifli bir tatil yapmak isterseniz, Afyon termal otellerinde yerinizi ayırtın.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017