Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ağaoğlu Kimya'ya Tam Not

BURSA-Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği ile üçlü sorumluluk taahhütnamesi imzalayan Yalçın Ağaoğlu Şirketler Grubu'na bağlı...
Ağaoğlu Kimya'ya Tam Not
BURSA-Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği ile üçlü sorumluluk taahhütnamesi imzalayan Yalçın Ağaoğlu Şirketler Grubu'na bağlı Ağaoğlu Kimya A.Ş, Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği tarafından yapılan incelemeler sonucunda yetkililerden tam not aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ağaoğlu, firmalarının üyesi olduğu Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği ile üçlü sorumluluk anlaşmasına imza attığını ifade ederek, "Dünya kimya sanayiinin sağlık, güvenlik ve çevre performansında sürekli gelişme kaydetme ve faaliyetleri konusunda iletişime açık olma yolundaki taahhüdü olan anlaşma gereğince incelemelerde bulunan Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği yetkilileri, Ağaoğlu Kimya AŞ'ye tam not verdi" dedi.

Kimya sektöründe 19 yıldan bu yana çevreye ve insana duyarlı kaliteli ürün ve hizmet verdiklerini belirten Ağaoğlu, sektörde marka haline geldiklerini kaydetti. Sektör sorunlarına da değinen Yalçın Ağaoğlu, "Ürün kalitesi, iş güvenliği süreçleri, çevre ve halk sağlığını riske atmadan üretim yapabilmenin peşinde olan bizim gibi firmalarla, hiçbir kalite şartını yerine getirmeyen, kaçak olarak faaliyet gösteren, elinde sadece çantasıyla piyasada merdiven altı tabir edilen firmalar arasındaki haksız rekabete son verilmeli. Türkiye'yi 2023 hedefine götürmek, kimya sektörünü ülke ekonomisinin lokomotifi haline getirmek için devletimiz bizi bu haksız rekabetten mutlaka kurtarmalı" dedi.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017