Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ağaoğlu Maslak 1453’te Metrekaresi 3 Bin 900 Liraya

Ağaoğlu’nun İstanbul Maslak’ta üzerinde çalıştığı en büyük projesinin metrekare fiyatı belirlendi. Maslak 1453 adı verilen projede konut fiyatları 3 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak. Ağaoğlu, bölge ortalamasının yüzde 30 oranında daha düşük tarife ile piyasaya çıkarıyor.
Ağaoğlu Maslak 1453’te Metrekaresi 3 Bin 900 Liraya
Türkiye’nin en önemli, agresif ve hızlı büyüyen gayrimenkul gruplarından Ağaoğlu’nun İstanbul Maslak’ta büyük merak ve heyecanla beklenen yeni konut projesinin ayrıntıları ortaya çıktı. Türkiye’nin startı verilmiş en büyük sosyal yaşam alanlarından biri olarak kabul edilen Maslak’ta, adı Maslak 1453 olarak konan projede satılacak konutların metrekare fiyatı belirlendi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ekonomist’e yaptığı açıklamada, Maslak 1453 Projesi’nde konutların metrekaresinin, 3 bin 900 liradan başlayacak fiyatlarla satılacağını açıkladı.

Projede konut sayısı 4 bin 700 olarak ortaya çıktı. Ticari alanlarla birlikte 5 bin 300’ü bulacak satış alanı, 314 dönüm arsa üzerine inşa edilecek. İki aydır inşaat çalışmasının başladığı ve hali hazırda 2 milyon metreküp hafriyatın alındığı arazide yürüyen çalışmalar Ali Ağaoğlu tarafından titizlikle izleniyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017