Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahmet Kural Kimdir? Ahmet Kural Röportajı

‘Modern Muzip Yalanlar’ sloganıyla Star TV’de yaz sezonu ile başlayan ve son dönemde en çok kahkaha attığımız dizilerden biri İşler Güçler… Dizinin sevilen oyuncusu Ahmet Kural’la öğrencilikten oyunculuğa uzanan hayat yolculuğunu, bugününü ve hayallerini konuştuk.
Ahmet Kural Kimdir? Ahmet Kural Röportajı
Star TV ekranlarında ‘Modern Muzip Yalanlar’ sloganıyla yayınlanan İşler Güçler dizisi yaz sezonu ile başlayan ve son dönemde en çok kahkaha attığımız dizilerden biri. Dizi, üç taşralı gencin film sektörüyle olan sınavını ve oyunculuk sektörüne içeriden bakınca aslında ne kadar vahim olduğunu anlatıyor. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği dizide kendilerini canlandıran Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz kendi başlarından geçenleri birazcık abartarak seyirciye anlatıyor ve “Şansımıza çok enteresan insanlarla tanıştığımız için, hep garip olaylar bizi buluyor” diyor. İzleyiciye bol kahkaha vaat eden ve bu sözlerini sonuna kadar yerine getiren dizinin sevilen oyuncusu Ahmet Kural’la öğrencilikten oyunculuğa uzanan hayat yolculuğunu, bugününü ve hayallerini konuştuk.

Bizler sizi ekranlardan tanıyoruz ama birde sizi size sorsak, Ahmet Kural kimdir desek bize kendinizi nasıl tanımlarsınız?

10 Kasım 1982 doğumluyum. Memur çocuğu olduğum için göçebe bir hayatla 11 okul değiştirip, bir çok insan tanımış ve bunlardan dolayı farklı birçok hayatı görmüş, yaşadıklarını hazine olarak hep biriktirmiş, aile kavramına inanan ve değer yargıları olan bir adamım diyebilirim…

Radyo, Sinema TV mezunusunuz, o bölümlerden mezun olanlar daha çok kamera arkasını tercih ediyor ama sizin ki daha farklı olmuş… Neden kamera önü peki?

Evet… Üniversitede okuduğumuz ve mezun olduğunuz bölümle hayatınıza devam etmek genel de herkesin isteğidir ancak bölümümden ne kadar keyif almış olsam da, oyunculuk lise yıllarımdan beri aklımda olan bir şeydi. Kamera arkası okumuş olmak, şu an kamera önünde bana çok artı sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017