Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahmet Ümit’in Sultanı Öldürmek Romanı Rekora Koşuyor

Hiç şüphesiz ki son günlerin en çok konuşulan kitaplarından biri Ahmet Ümit’in son romanı “Sultanı Öldürmek”… Osmanlı trendinin hüküm sürdüğü şu günlerde ünlü yazarın bu kitabı şimdiden satış rekoru kıracağa benziyor.
Ahmet Ümit’in Sultanı Öldürmek Romanı Rekora Koşuyor
Son günlerin en çok konuşulan kitaplarından biri olan biri Ahmet Ümit’in son romanı “Sultanı Öldürmek” satış rekoru kıracağa benziyor. Zira Ahmet Ümit de son romanını ve bu romanın yaratım sürecini birçok mecrada anlatırken, kitabının tanıtımı için yaptığı iletişim stratejileriyle dikkat çekiyor.

Ahmet Ümit, boy boy Açıkhava reklamları vermek yerine kitabının tanıtımı için bir adım öne çıkarak Türkiye’de ilk kez bir roman hikayesinin geçtiği sokakta kitabını tanıtmış. Yani “Sultanı Öldürmek” kitabı hikayenin geçtiği Şişli Hanımefendi Sokak’ta okurlarıyla buluşmuş.

Biz de Ahmet Ümit ile bir araya geldik ve dizileriyle filmleriyle yükselen Osmanlı trendinin yaşandığı şu günlerde “Sultanı Öldürmek” isimli kitabıyla çıkış yapmasının da bu stratejinin bir parçası olup olmadığını sorduk… Ümit, “Fatih’in öldürülmesini konu alan kitabı 3 yıl önce yazmaya karar verdim. O zaman ne Muhteşem Yüzyıl ne Fetih ne de Kıyam vardı” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017