Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahşabın Cama Olan Sıcak Katkısı

MD Home Center, İtalya'nın ünlü markası Malerba'nın 2013-2014 özel serilerini İstanbul'daki emsalsiz büyüklükteki mağazasında müşterileriyle buluşturuyor.
Ahşabın Cama Olan Sıcak Katkısı
Malerba tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan bir olmasını detaylarına ve kalitesine borçlu. Doğanın bize sunduğu mucizelerden biri olan kuvars kumu, ustaca işlenerek cama dönüştürülüyor. Bu etkileyici tasarımda Malerba ileri teknolojiyi kullanarak temperli taşları adeta ölümsüzleştirerek , parlak siyah lake ile tamamlıyor.

Malerba mobilyalarda tamamlayıcı unsur olarak kullandığı yalın aksesuarlarla odaya derinlik ve doku kazandırırken, ahşap ile zamansızlık temasını çağrıştırıyor.

Ahşabın insanı sarıp sarmalayan sıcaklığını bu yalın ve modern çizgi ile birleştiren Malerba, döşeme olarak kumaşların baştacı olan deriyi de zaman zaman kullanıyor. Malerba farklı kumaş tiplerini koleksiyonlarında kullanırken kimi zaman orjinal şeklinin dışına çıkarak hayal dünyasıyla farklı yerlerde ve farklı formlarda kullanabiliyor.

Malerba'nın maskülen detaylarla birleşen feminen tarzı güçlü bir kimliği vurguluyor. Markanın yaratıcısı Roberto Malerba , lükse sade bir yorum getirerek post-modern geçmişten gelen stili yenilikçi uygulamalarla bütünlüyor.

Cesur bir estetik ve fonksiyonellik bileşimi içeren Malerba, belirgin çizgileriyle kendini iyi tanıyan ve tarzını belirlemiş müşterilerin ilk seçeneği oluyor. Şehrin temposunda hızlı geçen günler için, yaşam alanlarında görmek istediğiniz minimal, yalın ve düz çizgiler Malerba markasıyla MD Home Center'da sizleri bekliyor.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017