Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahşap Dekorasyona İlgi Artıyor

Günümüzde ahşaba dönüş başladı. Doğanın bize sunduğu en değerli ve en eşsiz malzeme olan ahşap, bulunduğu mekana sıcak bir hava veriyor.
Ahşap Dekorasyona İlgi Artıyor
Ahşap, doğanın bize sunduğu en değerli ve en eşsiz malzeme. Günümüzde tekrar ahşaba dönüş başladı. Ahşabın doğal dokusu, bulunduğu mekana sıcak bir hava veriyor. Şimdilerde ev dekorasyonunda, doğal görünümlü ahşaplar karşımıza çıkıyor. Özellikle yemek masalarında, sandalye ve sehpalarda…

Ağaç kütüğünden sehpalar, koltuklar, masa ve tabureler doğal formlarında, günlük iş yaşamının yoğunluğundan insanı uzaklaştırıp, doğanın içinde hissettiriyor. Dokunduğunuzda ahşabın sıcak dokusunu hemen hissediyorsunuz. Country tarzı evlerde karşımıza çıkan doğal ahşap mobilyalar, artık modern dekorasyonunda bir parçası oldu. Farklı formlarıyla modern evlere yeni bir yorum katıyor. Doğayı bulduğumuz mekana taşıyor ve onunla bütünleştiriyor. Kendi doğal renginde, masif mobilyalar yeni dekorasyon trendlerinin vazgeçilmezlerinden. Ahşap mobilyalarınızı, deri ve keten gibi malzemelerle birlikte kullanarak doğal ve huzur veren bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017