Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahu Keleşoğlu Kimdir? Ahu Keleşoğlu Röportajı

Otto ve Lucca’da çaldığı şarkılarla eğlendiren Ahu Keleşoğlu, bir mekanın ‘in’ olması için müziğin ilk sırada olduğunu düşünüyor. Peki, Ahu Keleşoğlu kimdir, ne yapar?
Ahu Keleşoğlu Kimdir? Ahu Keleşoğlu Röportajı
Kaç yıldız müzikle iç içesiniz?

Küçük yaşlardan bu yana müzikle uğraşıyorum. Önceleri sadece şarkı yazıp söylüyordum, zamanla müzik arşivim çok genişledi ve radyoculuğa başladım. Radyo programımla Red Bull Music Academy’ye başvurdum, Seattle’da Türkiye’yi temsil ettim. Sonrasında Steven Ellison’la tanıştım ve Los Angeles albümünde kendi şarkım olan Roberta Flack’la yer aldım, böylece daha geniş kitlelere ulaşma şansım oldu.

Albümünüz var mı?

İlk single’ımı geçen yıl Londra’da OHM Records’tan çıkardım, şu anda da yeni bir albüm için çalışıyorum. Yazdığım ve çaldığım şarkılar caz ve elektronik ağırlıklı.

DJ’lik ne zamandır hayatınızda?

6-7 yıldır DJ’lik yapıyorum. Barselona Sonar, Londra’da BBC Wolrdwide Awards, Brainfeeder gibi dünyaca ünlü festivallerde çaldım. İstanbul’da da ayda bir Otto’da, cuma akşamları Lucca’da çalıyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017