Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahu Tuğbay’ın İlk Kişisel Sergisine Yoğun İlgi!

Sosyal yaşamın ünlü simalarından Ahu Tuğbay, uzun bir hazırlık döneminin ardından ilk kişisel resim sergisini Yıldız Sarayı’nda sanatseverlerin beğenisine sundu.
Ahu Tuğbay’ın İlk Kişisel Sergisine Yoğun İlgi!
Ahu Tuğbay, uzun bir hazırlık döneminin ardından ilk kişisel resim sergisini Yıldız Sarayı’nda sanatseverlerin beğenisine sundu. Yıldız Sarayı’nın tarihe tanıklık eden muhteşem bahçesinde düzenlenen kokteyl ile açılışı yapılan sergiye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının seçkin isimleri büyük ilgi gösterdi. Çocukluğundan bu yana resim sanatıyla ilgilenen ve bu konuda oldukça kabiliyetli olan Ahu Tuğbay, 108 eserin bulunduğu ilk resim sergisini sanatseverlerin beğenisine sunarken gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla büyük mutluluk yaşadı. Ahu Hanım konuklara sergide bulunan eserleri tek tek tanıtarak her resmin hikayesini anlattı. Davete katılan konuklar eserlere tam not verirken birbirinden güzel tablolardan satın almayı da ihmal etmediler.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017