Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ahu Yağtu, AU Vintage İnternet Sitesini Anlattı

Online alışveriş sitesi Au Vintage’nin kurucusu Ahu Yağtu; AU Vintage projesini, hedeflerini ve site üzerinde gerçekleştirilen çalışmalarını anlattı.
Ahu Yağtu, AU Vintage İnternet Sitesini Anlattı
Online alışveriş sitesi olan Au Vintage’i biraz anlatabilir misiniz?

Ahu Yağtu: Bildiğiniz gibi Second Chance by Ahu Yağtu dükkanı vardı. 2005’ten beri pek çok insana vintage’i anlatmayı başardık. Orası bir noktaya geldi ve tıkandı. Galata’da küçük bir vintage dükkandı, o kadar. Ancak ben artık daha çok insana ulaşmak istiyorum. Bu da internet demek. Au Vintage, vintage’ı tanıtmak ve sevdirmek için kurduğumuz; ayrıca ikinci el kıyafetlerin ve genç tasarımcıların da yer adlığı bir platform. Bunu küçük bir online dergi olarak düşünebilirsiniz. Bu sitede tabii ki benden dokunuşlar yani Ahu Yağtu önerileri de var, sonuçta kurucusu benim. Sitede gördüğünüz tüm kıyafetleri ben seçiyorum. Vintage’i şöyle kullanın, böyle kombinleyin şeklinde önerilerde bulunuyorum. Ayrıca blog, ipuçları sayfası, röportajlar da yer alıyor… Kısaca AU Vintage hem çok interaktif, hem de çok eğlenceli bilgilendirici bir platform.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017