Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aile Bütçesi Hazırlama Önerileri

Artık bebeğiniz de aileye katıldı. Masraflarınız gittikçe artıyor. Ama siz hiç endişelenmeyin. Çünkü sizi fazla harcama yapmaktan kurtaracak müthiş önerilerimiz var…
Aile Bütçesi Hazırlama Önerileri
Çocuk sahibi olmak zor bir iş. Onu kucağınıza alır almaz plan programa başlıyorsunuz bile. Fakat öyle anlar oluyor ki evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bebek odası, puset, mama sandalyesi derken harcamalar alıp başını gidiyor. Herkes gibi bebeğiniz için iyi olanı almak istiyorsunuz. Bu da kredi kartı ekstrelerinizin dolup taşması anlamına geliyor. Ailenizde ekonomik bir kriz yaşamamak için harcamalarınızı daha uygun bir hale getirin. Dilerseniz aşağıda verdiğimiz önerilerden yararlanabilirsiniz.

Öncelikle birkaç ay içinde küçülecek kıyafetler için tonlarca para harcamayın. Mesela ilk çocuğunuzun giysilerini kardeşi de giyebilir. Kendiniz ve eşiniz için yapacağınız alışverişlerdeyse uygun yerleri tercih edin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017