Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akbank'ın Yeni Hizmeti ''Akbank Başvurum Nerede'' Nedir?

Akbank, www.akbank.com ve Akbank Direkt İnternet'te, müşterilerinin hizmet başvurularını gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlayacak ''başvurum nerede?'' adlı uygulama başlattı.
Akbank'ın Yeni Hizmeti ''Akbank Başvurum Nerede'' Nedir?
Akbank, www.akbank.com ve Akbank Direkt İnternet’te, müşterilerinin ürün ve hizmet başvurularını gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlayacak bir uygulama geliştirdi. Kredi ve kredi kartı başvurularının her aşamasında anlık takip sağlayan “Başvurum Nerede?” adlı uygulamayla kredi kartı başvurularında internetten kurye takibi de yapılabiliyor.

Akbank, müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak için geliştirdiği yenilikçi uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Akbank'ın geliştirdiği uygulama ile, ürün ve hizmetlere ilişkin başvuruların, o an hangi aşamada olduğu kolayca izlenebilecek. Akbank, “Başvurum Nerede?” adını verdiği uygulamayla hizmet mutfağını, müşterisi olsun, olmasın herkese açarak şeffaf bankacılıkta önemli bir atılım daha yapıyor.

Akbank Bireysel Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge yeni uygulama ile ilgili açıklamasında şeffaf bankacılık anlayışıyla bu kapsamda önemli adımlar attıklarını belirterek, “Akbank Direkt İnternet ve www.akbank.com adresinde, başvuru alanlarında birer link oluşturduk. Amacımız, tamamen şeffaf bir bankacılık bakış açısı ile en çok kullanılan ürünlerimizin başvuru süreç adımlarının, başvuru sonuç ve açıklamalarının detaylı şekilde müşterilerimiz tarafından her an görüntülenebilmesini sağlamak” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017