Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akbank'tan KOBİ'lere Destek

Akbank, 'Altınlarınız atıl durmasın, işinizi büyütsün' sloganı ile KOBİ'lere, yastık altında duran altınlarını finansman kaynağı olarak kullanmalarını sağlıyor.
Akbank'tan KOBİ'lere Destek
Akbank, küçük ve orta boy işletmelere (KOBİ) verdiği finansman desteklerine bir yenisini daha ekliyor. Akbank, özellikle bazı dönemlerde teminat problemi yaşayan esnaf müşterilerini düşünerek altına dayalı olarak geliştirdiği "Esnafa Altından Kredi"yi Türkiye ekonomisinin itici gücü olan tüm KOBİ'lerin kullanımına sundu. Evde, banka ya da şirket kasalarında bekleyen altınlarını Akbank Altın Hesabı’na yatıran KOBİ'ler, Akbank'tan kefilsiz, çok uygun ve avantajlı koşullarda "Esnafa Altından Kredi"yi kullanabilecekler.

Akbank Ticari ve KOBİ Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, Merkez Bankası'nın atıl duran altınların ekonomiye kazandırılması için son aylarda bir dizi karar alarak yürürlüğe koyduğunu anımsatarak Akbank olarak, Merkez Bankası'nın, ekonomiyi canlandırmak için aldığı bu önemli kararlara destek olmak için harekete geçtiklerini vurguladı. Gür, bu amaçla özellikle zaman zaman teminat sıkıntısı yaşayan esnaflar başta olmak üzere tüm KOBİ’ler için "Esnafa Altından Kredi"yi geliştirdiklerini söyledi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017