Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akdeniz Evleri Dekorasyon Örnekleri

Hayatın yavaş aktığı, huzur ve dinginliğin doyasıya yaşandığı sahil evlerinde tercih edilen dekorasyon stillerinden biri de doğal ahşap, bol ışık ve basit detaylarla dikkat çeken organik Akdeniz stili.
Akdeniz Evleri Dekorasyon Örnekleri
Organik Akdeniz evlerinde doğal ahşap, bol ışık, basit detaylar ve minimum objeyle maksimum konfor dikkat çekiyor. Sade renklerin hakim olduğu bu stildeki dinlendirici evlerde, klasik çizgiler taş ve ağaç gibi natural materyallerle bir arada kullanılıyor. Kontrast ve dokuyla etkileyici yaşam alanları yaratıyor.

Eskitilmiş ahşap ve okyanus renklerinde vurgular ve göz yormayan bir görünüm için birbirini tekrarlayan şekillerle yumuşak çizgili tercih ediliyor. Minimal bir dekorasyona farklı dokular ve doğal detaylar dahil ediliyor.

Saflığın, zarafetin ve dinginliğin rengi beyaz, ferah ve aydınlık yaşam alanlarının ön planda olduğu organik Akdeniz evlerinin başrol oyuncusu. Beyaz renk ışığı yansıtır, mekandaki aksesuar ve detayların ön plana çıkmasını sağlar ve dinlendirir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017